Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 16 lutego 2019 Imieniny: Danuty, Daniela, Julianny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -3 10 ďż˝C | ciśnienie: 1031 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 3 km/h zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Koncert Ich Troje w Zakopanem

Wielkimi krokami zbliża się 14 lutego, a z nim Walentynki. Jeśli jeszcze nie masz planów, gdzie w ten wyjątkowy dzień zabrać swoją drugą połówkę mamy świetną propozycję. W czwartek, 14 lutego w zakopiańskiej Watrze odbędzie się koncert zespołu Ich Troje.

Udostępnij

Koncert Ich Troje w Zakopanem
Walentynki z Ich Troje - plakat

Tego wieczoru nie zabraknie miłosnych hitów takich jak "Zawsze z Tobą chciałbym być", "A wszystko to", "Kochać kobiety", czy "Wypijmy za to". Będzie się działo! Ich Troje to polski zespół pop-rockowy, założony 3 listopada 1995 roku w Łodzi. Dwukrotny reprezentant Polski w Konkursu Piosenki Eurowizji: w 2003 i 2006 roku. Zespół tworzy piosenki głównie w języku polskim, ale także w innych językach: niemieckim, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Pod koniec lutego 2017 roku nową wokalistką zespołu została Agata Buczkowska. Trio odbyło trasę koncertową po polskich klubach. Latem zagrali blisko trzydzieści koncertów plenerowych. W tym czasie zapowiedzieli też wydanie dziewiątego albumu studyjnego, zatytułowanego Pierwiastek z dziewięciu[31]. Płyta ukazała się 8 grudnia 2017 roku, promowały ją single "Letnia przygoda" oraz "Anioły", do których zrealizowany został teledysk. Po kilku miesiącach od wydania płyty zostały zaprezentowane dwa kolejne teledyski, do utworów "Hejty" oraz "Czerń i Biel".

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus