Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 16 lutego 2019 Imieniny: Danuty, Daniela, Julianny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -3 10 ďż˝C | ciśnienie: 1031 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 3 km/h zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Mobilna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej, czyli zjazd na byle czym

na

Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej 3 lutego, gdzie na stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska odbędzie się Mobilna Ścigacka, czyli zjazd na byle czym. Tym razem będzie to już piąta edycja zawodów. Amatorzy zimowych zabaw z pewnością zaczerpną tu sporej dawki pozytywnej energii.

Udostępnij

Mobilna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej, czyli zjazd na byle czym
Mobilna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej, czyli zjazd na byle czym - plakat.

Jak co roku, tak i tym razem w rywalizacji liczyć się będzie przede wszystkim kreatywność i inwencja twórcza uczestników zawodów. Zawodnicy mają za zadanie pokonanie trasy stworzonym własnoręcznie pojazdem. W tym roku organizatorzy wprowadzili dwie nowe kategorie „Góral” i „Ceper”, które z pewnością zwiększą rywalizację. Do udziału w rywalizacji zaposać można się na stronie: http://www.mobilnascigacka.pl/informacje-i-zapisy/ Program: 10:30-12:00 Biuro zawodów, możliwość dopisania się do listy uczestników. 11:00 -12:00 Wjazd oraz prezentacja Mobilnych Pojazdów 12:30 Oficjalne rozpoczęcie imprezy # Kategoria Góral # Konkursy Ceper # Kategoria Junior # Kategoria Nagroda Publiczności 16:00 Zakończenie zjazdów, 16:30 Ogłoszenie winników oraz rozdanie nagród 17:00 After Party na stoku 20:00 Zakończenie imprezy Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus