Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 16 lutego 2019 Imieniny: Danuty, Daniela, Julianny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -3 10 ďż˝C | ciśnienie: 1031 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 3 km/h zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

8. Światowy Dzień Śniegu Zakopane 2019

na

Przed nami Światowy Dzień Śniegu. Już w dniach od 19 do 20 stycznia odbędzie się 8. edycja World Snow Day 2018. Ta zimowa impreza ma na celu promowanie nie tylko zabawy na śniegu, ale również edukacji związanej ze śniegiem. To wielkie święto z każdym rokiem przyciąga coraz więcej sympatyków zimowych sportów.

Udostępnij

8. Światowy Dzień Śniegu Zakopane 2019
8. Światowy Dzień Śniegu Zakopane 2019 - plakat

W sobotę, 19 stycznia 2019 r. w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL zorganizowane zostaną zawody w narciarstwie alpejskim oraz w snowboardzie, dzieci będą mogły także skorzystać z darmowej nauki jazdy na nartach zjazdowych. W dniu oficjalnych obchodów World Snow Day na świecie tj. 20 stycznia 2019 r. (niedziela) na Górnej Równi Krupowej rozegrane zostaną zawody w narciarstwie biegowym. Uczestnicy World Snow Day, którzy jeszcze nigdy nie mieli nart biegowych na nogach, będą mieli niepowtarzalną okazję spędzenia miłych chwil z instruktorami narciarstwa biegowego i nauki jazdy na biegówkach. Dla chętnych będzie możliwość wypożyczenia nart biegowych. Do dyspozycji dzieci będzie również śnieżna górka na której najmłodsi będą mogli zjeżdżać na jabłuszkach. Zachęcamy do honorowego oddawania krwi. W dniu 20 stycznia 2019 r. wszyscy chętni dorośli będą mogli oddać krew na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Atrakcji jak zawsze na pewno nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus