Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 20 stycznia 2019 Imieniny: Fabiany, Fabiana, Sebastiana, Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -13 -5 ďż˝C | ciśnienie: 1023 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 4 km/h południowo-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Oficjalne Otwarcie Sezonu Zimowego w Zakopanem

na

Na to czekali miłośnicy białego szaleństwa! W Zakopanem rusza sezon zimowy pełną parą. Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów na uroczystą inaugurację Sezonu Zimowego, która odbędzie się już w sobotę, 15 grudnia o godzinie 16:00 na Placu Niepodległości.

Udostępnij

Oficjalne Otwarcie Sezonu Zimowego w Zakopanem
Widok na Zakopane z Gubałówki.

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem sezonu zimowego rusza dwumiesięczny zimowy festiwal w Zakopanem. Kulturalny Plac Niepodległości od 14 grudnia do 28 lutego zamieni się w prawdziwy jarmark ze świątecznymi ozdobami i niepowtarzalną świąteczną atmosferą. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż podczas festiwalu zimowego odbywać się będą warsztaty artystyczne, pokazy rzemiosła, zawody i aktywności sportowe oraz liczne konkursy z nagrodami. Festiwalowe budki handlowe oferować będą rękodzieło, takie jak haftowane dekoracje, ręcznie malowaną ceramikę, odzież, biżuterię oraz skórzane akcesoria. Na stoiskach znajdą Państwo również ekologiczne produkty spożywcze, regionalne przetwory, miody pitne i słodycze. Nie zabraknie punktów z działalnością gastronomiczną, proponując potrawy z grilla, kuchnię regionalną, przekąski i gorące napoje. Jednym słowem "coś dla ducha i dla żołądka", serdecznie zapraszamy!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus