Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 20 stycznia 2019 Imieniny: Fabiany, Fabiana, Sebastiana, Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -13 -5 ďż˝C | ciśnienie: 1023 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 4 km/h południowo-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

6. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Dobra wiadomość dla miłośników zimowego szaleństwa! I w tym roku w sezonie zimowym w Zakopanem odbędą się już po raz szósty zawody o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Zawody odbędą się i tym razem na trzech stacjach narciarskich: Polana Szymoszkowa, Harenda oraz Kasprowy Wierch.

Udostępnij

6. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim
6. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim - plakat

Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów to cykliczna impreza sportowa organizowana przez miasto Zakopane oraz największe zakopiańskie stacje narciarskie. Już niebawem miłośnicy sportów zimowych będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w walce o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Wzorem lat poprzednich, podczas każdych zawodów, uczestników czekają nagrody, medale i dyplomy. Narciarze biorący udział w zawodach, będą zdobywali adekwatne do zajętego miejsca punkty, które będą wliczone do klasyfikacji generalnej. Zwycięzcami Pucharu Zakopanego, zostaną zawodnicy, którzy po zaliczeniu wszystkich konkurencji zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. Każdy uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów, ma szansę wygrać nagrodę specjalną! Puchar Zakopanego to cztery dni zawodów, w trzech głównych ośrodkach narciarskich Zakopanego. Cykl rozpocznie 12 stycznie 2019 roku slalom równoległy na Harendzie, 26 stycznia - slalom na Harendzie, 9 lutego - slalom gigant na Kasprowym Wierchu oraz 23 lutego slalom gigant - finał na Polanie Szymoszkowej. Będzie się działo!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus