Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 22 lutego 2019 Imieniny: Marty, Małgorzaty Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 0 1 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 17 km/h północno-wschodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Zimowe Zakopane zaprasza na moc atrakcji!

Grudzień pod Giewontem to wyjątkowy czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami jakie przygotowało dla mieszkańców oraz turystów Miasto Zakopane. Przed nami uroczyste otwarcie Sezonu Zimowego, oraz kolejnego niezwykłego plenerowego Sylwestra i powitania Nowego Roku z TVP2.

Udostępnij

Zimowe Zakopane zaprasza na moc atrakcji!
Zimowe Zakopane - plakat

I w tym roku będzie okazją by spotkać się przy Betlejemskiej Szopce, składając sobie życzenia i dzieląc się opłatkiem. Chętnych świątecznych wrażeń zapraszamy do udziału w jubileuszowym X Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze, ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył”, który tradycyjnie kradnie serca uczestników w okresie świątecznym w zakopiańskich kościołach od końca grudnia do początku lutego. Niebawem ruszą także zapisy na rodzinną sportową uroczystość - szóstą edycję Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim, która odbędzie się w styczniu i lutym 2019 r. na trzech zakopiańskich stokach: Harendzie, Szymoszkowej i Kasprowym Wierchu.

Źródło: zakopane.pl

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus