Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: wtorek 22 stycznia 2019 Imieniny: Anastazji, Anastazego, Wincentego Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -15 -3 ďż˝C | ciśnienie: 1015 hPa warunki biometeorologiczne niekorzystne wiatr: 4 km/h południowo-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Bieg Sztafetowy na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Sztafetowym na 100 km z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 października 2018. Zachęcały do udziału nie tylko stałych biegaczy ale i amatorów biegania.

Udostępnij

Bieg Sztafetowy na 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Bieg Sztafetowy na 100-lecie Odzyskania Niepodległości - plakat

Formuła wyścigu Sztafet 100 na 100 to rywalizacja drużynowa na stadionie lekkoatletycznym COS Zakopane. Startują 10-osobowe drużyny damskie, męskie lub mieszane. Minimalna długość zmiany to 400 m, jednak każda z drużyn w dowolny sposób może określić taktykę zmian. Wygrywa zespół, który w najkrótszym czasie pokona dystans 100 km lub przebiegnie najwięcej w limicie czasu określonym na 8 godzin. Dzięki pozyskaniu znamienitych sponsorów i partnerów obniżyliśmy opłatę startową z 300 do 100 zł za drużynę. Formuła dla amatorów to Bieg w Sztafetach z Flagą, w których udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Przeprowadzone będą również na stadionie, na torach sąsiadujących ze sztafetami profesjonalistów, gdzie każde pokonane okrążenie to wsparcie młodych sportowców z niepełnosprawnością trenujących z Fundacją HANDICAP Zakopane. W sztafetach z Flagą biegniemy dystans 400m indywidualnie, rodzinnie, grupowo lub z asystą., Dodatkowo uczestnicy, którzy przebiegną w ciągu całego dnia min. 5 okrążeń , otrzymają pamiątkowy medal. Zgłoszenia do biegu głównego prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@mosir.zakopane.eu. Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.mosir.zakopane.eu Rejestracja zawodników w SZTAFETACH Z FLAGĄ w dniu zawodów bezpośrednio w biurze zawodów.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus