Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 21 października 2018 Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 1 4 °C | ciśnienie: 1025 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 13 km/h północno-wschodni

Hej Fest 2018 - 16 gwiazd zagra w górach

Przed nami największa letnia impreza muzyczna w Małopolsce - Hej Fest! W tegorocznej edycji Hej Fest wystąpią gwiazdy takie jak LemON, Myslovitz, Organek i Kasia Kowalska. Festiwal rusza 7 lipca br. Będzie się działo!

Udostępnij

Hej Fest 2018 - 16 gwiazd zagra w górach
Hej Fest 2018 - 16 gwiazd zagra w górach

Pierwszy koncert w ramach Hej Fest odbędzie się 7 lipca w Szczawnicy, gdzie zagrają Kasia Kowalska i Piersi. Kolejny, 14 lipca w Krynicy Zdrój wystąpią Rico Sanchez (Gipsy Kings) i Maryla Rodowicz. Już od 21 lipca do 25 sierpnia w każdą sobotę artyści będą występować na szczycie zakopiańskiej Gubałówki. Na najwyżej położonej polskiej scenie z widokiem na Tatry wystąpią Krzysztof Cugowski, Organek, Happysad, Coma, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, O.S.T.R., Myslovitz, LemON, Cleo, Doda & Virgin. Wstęp na koncerty w Szczawnicy, organizowane przy dolnej stacji kolei PKL na Palenicę, i w Krynicy na deptaku przed Pijalnią Główną, będzie bezpłatny. Koncerty w Zakopanem będą biletowane. Ruszyła już sprzedaż biletów na Hej Fest 2018. Wejściówki można już kupować za pośrednictwem sklepu internetowego www.pkl.pl. Oprócz tego przed koncertami bilety będą dostępne w Biurze Obsługi Klienta PKL przy dolnej stacji kolei Gubałówka oraz na Krupówkach i w Kuźnicach, a także w biletomatach PKL. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus