Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: środa 12 grudnia 2018 Imieniny: Dagmary, Adelajdy, Aleksandra Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: -5 -3 °C | ciśnienie: 1019 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 7 km/h północny

Dzień Kobiet tuż, tuż. Sprawdź specjalne oferty!

Przed nami wyjątkowy dzień, 8 marca - Dzień Kobiet. Z tej okazji wszystkie Panie będą miały szczególną okazję by świętować. W tym wyjątkowym dniu wiele podhalańskich obiektów przygotowało specjalne promocje dla Pań. Przedstawiamy zestawienie naszym zdaniem najciekawszych promocji, ofert i atrakcji, z jakich skorzystać będą mogły wszystkie Panie. Poniższe propozycje mogą być również wskazówką dla Panów, którzy szukają wymarzonego prezentu dla swych ukochanych Kobiet.

Udostępnij

Dzień Kobiet tuż, tuż. Sprawdź specjalne oferty!

Zapraszamy na Dzień Kobiet w Atmie Serdecznie zapraszamy na koncert Z obojem w roli głównej w willi Atma, który odbędzie się już w czwartek, 8 marca 2018 o godzinie 18:00. W muzyce Karola Szymanowskiego miejsce szczególne zajęły takie instrumenty, jak: fortepian, skrzypce i instrument żywy, czyli – ludzki głos. Ale wystarczy posłuchać początkowych fraz Stabat Mater czy baletu Harnasie, aby usłyszeć piękne i pełne żałości brzmienie oboju. Dlatego 8 marca 2018 roku, o godzinie 18:00, w zakopiańskiej „Atmie”, w domu Szymanowskiego, posłuchać będzie można występu trzech oboistek – studentek Akademii Muzycznej w Krakowie: Katarzyny Mrozek, Agnieszki Banaszek i Justyny Kusztal oraz ich Mistrza – profesora Marka Mleczkę; towarzyszyć im będzie pianista Łukasz Dębski. W programie koncertu znajdą się utwory: romantyka-marzyciela Roberta Schumanna, twórców francuskich – kolorystów – Francisa Poulenca, Oliviera Messiaena czy Camilla Saint-Saënsa oraz, oczywiście, Karola Szymanowskiego. Katarzyna Mrozek – obój Agnieszka Banaszek – obój Justyna Kusztal – obój Łukasz Dębski – fortepian Marek Mleczko – obój, opieka artystyczna Samoobrona dla Kobiet na Dzień Kobiet Już 10 marca zapraszamy wszytskie Panie (Panów również) do sali gimnastycznej ZSO w Zakopanem, przy ul. Słonecznej 1, gdzie odbędzie się szkolenie z samoobrony dla kobiet. Cena promocyjna z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań to tylko 50 zł. Panów również zapraszamy na to szkolenie - cena poziomu podstawowego to 150 zł. ESDS (Explosive Self Defence System) został opracowany tak by niezależnie od wieku i kondycji fizycznej zdobyć wiedzę umożliwiającą odparcie ataku a psychologiczne aspekty samoobrony zawarte w ESDS pomagają nauczyć się unikać niebezpiecznych sytuacji. Szkolenie jest traktowane jako Poziom podstawowy systemu ESDS i jego ukończenie potwierdzone jest stosownym certyfikatem. Ukończenie szkolenia otwiera drogę do dalszego rozwoju w tajnikach systemu ESDS i zdobywania kolejnych poziomów zaawansowania. Spotkanie dla Pań przy lampce wina w American Dreams Serdecznie zapraszamy wszytskie Panie na spotkanie przy lampce wina, organizowane z okazji Dnia Kobiet przez Centrum zdrowia i urody American Dreams! W ten wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań nie zabraknie u nas atrakcji! W programie zaplanowano: - Spotkanie z Aneta Larysą Knap - Folk Design i Olgą Jurzec - Alessandra - Jak odpowiednio uzupełnić stylizację biżuterią - Pokazowy zabieg na twarz NEÀ SPA na chętnej Pani z widowni - Spotkanie ze stylistką mody - Justyną Kowalcze i wykład - „Znajdź swój styl, czyli jak się ubierać w sposób niemożliwy do podrobienia” - Pokazowy zabieg liftingujący na twarz urządzeniem Icoone na chętnej Pani z widowni A także: poczęstunek, winko i relaks oraz upominek od American Dreams dla każdej uczestniczki spotkania i losowanie upominku od marki Alessandra. Ilość miejsc ograniczona! Koniecznie telefoniczne lub osobiste potwierdzenie przybycia najpóźniej do 05.03.2018 w recepcji obiektu: 515 502 222.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus