Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 20 stycznia 2019 Imieniny: Fabiany, Fabiana, Sebastiana, Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: bd bd ďż˝C | ciśnienie: bd hPa warunki biometeorologiczne bd wiatr: bd km/h bd

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Atma zaprasza na feryjne warsztaty dla dzieci

Ferie w Zakopanem zawsze pełne atrakcji. Serdecznie zapraszamy do Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma (ul. Kasprusie 19, Zakopane) na wyjątkowe warsztaty dla dzieci "Kod Białego Gronostaja, czyli tropem najcenniejszych skarbów". Warsztaty odbędą się już w piątek 16 lutego o godzinie 10.00 i 11.30.

Udostępnij

Atma zaprasza na feryjne warsztaty dla dzieci
feryjne warsztaty dla dzieci

Temat: Ślady na pięciolinii Kody, szyfry, kropki, kreski, linie, klucze - co kryje się za tymi tajemniczymi znakami? Jak odczytać i zrozumieć symbole zapisane na kartach pięciolinii? Jaki sejf da się otworzyć kluczem wiolinowym? Podczas warsztatów postaramy się otworzyć skarbiec należący do słynnego kompozytora, razem spróbujemy złamać kod, by uwolnić ukrytą w nim muzykę. Może nawet uda nam się porozmawiać ze sobą jej językiem... Jeśli masz ochotę przenieść się w świat melodii, rytmów, tonacji i muzycznych inspiracji koniecznie odwiedź dom Karola Szymanowskiego. Prowadzenie: Agnieszka Gąsienica-Giewont, Jagoda Gumińska-Oleksy Warsztaty kierowane są do dzieci w przedziale wiekowym od 6 do 10 lat. Cena zajęć wynosi 5 zł od dziecka. Liczba uczestników jest ograniczona, w związku z czym konieczna jest rezerwacja telefoniczna pod numerem 1820 20040, bądź mailowa na adres agiewont@mnk.pl.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus