Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 19 października 2018 Imieniny: Piotra, Ziemowita, Ferdynanda Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 11 °C | ciśnienie: 1021 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 9 km/h północno-wschodni

Informacje porządkowe dotyczące plenerowej imprezy Sylwestrowej

Przed nami kolejna gorąca sylwestrowa noc. Aby po sylwestrowych szaleństwach pozostały nam wyłącznie miłe wspomnienia, nie wolno zapominać o zasadach bezpieczeństwa.

Udostępnij

Informacje porządkowe dotyczące plenerowej imprezy Sylwestrowej
Informacje porządkowe dotyczące plenerowej imprezy Sylwestrowej - mapka

Przed nami kolejna gorąca sylwestrowa noc. Aby po sylwestrowych szaleństwach pozostały nam wyłącznie miłe wspomnienia, nie wolno zapominać o zasadach bezpieczeństwa. Wszystkim wybierającym się na imprezę plenerową, która odbędzie się na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem przypominamy: 1. Przebywając na terenie imprezy masowej, należy się stosować do poleceń służb porządkowych, zarówno organizatora, Straży Miejskiej, jak również policji. 2. Teren imprezy masowej jest objęty zakazem wnoszenia i spożywania alkoholu. 3. Na imprezę masową nie wolno wnosić ani używać materiałów pirotechnicznych, broni, noży lub innych przedmiotów, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. 4. Znajdując się na imprezie masowej, nie wolno w żaden sposób zakłócać jej przebiegu. 5. Wszyscy uczestnicy imprezy sylwestrowej zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy oraz podlegają restrykcjom Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. 6. Wejście na imprezę od godz. 18:00 – podany czas jest orientacyjny . 7. Wszystkie wejścia dla publiczności usytuowane są od strony ulicy Aleje 3-go Maja. 8. Na terenie imprezy znajdować się będzie wydzielone miejsce dla osób niepełnosprawnych (na wózkach inwalidzkich). Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, niestosowanie się do poleceń służb porządkowych czy też wnoszenie i używanie alkoholu, stanowi wykroczenie. Z kolei wnoszenie na teren imprezy broni, pirotechniki lub innych materiałów niebezpiecznych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 5. Rzucanie przedmiotami mogącymi stanowić zagrożenie dla życia zdrowia lub bezpieczeństwa uczestników, jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2. Zmotoryzowanych zachęcamy do przemyślanego zaplanowania podróży, wzięcia pod uwagę ewentualnych zatorów na drogach dojazdowych do Zakopanego. Od godziny 19.30 w dniu 31 grudnia zamknięte dla ruchu będą Aleje 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do Ronda Solidarności. Wybierając się na plenerową imprezę sylwestrową nie zabierajmy z sobą małych dzieci. Pomyślmy również o naszych zwierzętach domowych – huk petard jest dla nich ogromnym stresem, warto zapewnić im bezpieczne schronienie, i/lub zawczasu podać środki uspokajające dostępne w sklepach. Przypominamy również o konieczności zadbania o swoje bezpieczeństwo osobiste, gdyż nie wszyscy wybiorą się na sylwestra aby się bawić. Zwróćmy uwagę na torebki, portfele, nie pozostawiajmy rzeczy wartościowych bez nadzoru, znajdując się w tłumie – cenne przedmioty trzymajmy w kieszeniach wewnętrznych. Wszystkim życzymy wspaniałej, bezpiecznej zabawy!

Źródło: www.zakopane.eu

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus