Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 19 października 2018 Imieniny: Piotra, Ziemowita, Ferdynanda Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 11 °C | ciśnienie: 1021 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 9 km/h północno-wschodni

Góralskie Kolędowanie z zespołem Trebunie Tutki

opr.kp

W ostatnią sobotę bieżącego roku, 30 grudnia o godzinie 19:00 serdecznie zapraszamy do Domu Ludowego w Kościelisku, przy ul. Chotarz 453, gdzie odbędzie się wyjątkowy wieczór w świątecznym klimacie. Zapraszamy na Góralskie Kolędowanie z zespołem Trebunie Tutki.

Udostępnij

Góralskie Kolędowanie z zespołem Trebunie Tutki

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów możliwa w dni powszednie w GOKR Kościelisko, przy ul. Nędzy Kubińca 76. Telefon kontaktowy: 18 2070051. Bilety w cenie 35 zł od osoby, ulgowy - 25 zł. Trebunie Tutki – muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca, która przeszła ewolucję od kapeli ludowej po zespół koncertujący na największych festiwalach muzyki świata w Europie, a także Azji i Ameryce Płn. Charakterystyczne aranżacje zespołu opierają się na wykorzystaniu tradycyjnych instrumentów, skali góralskiej, specyficznym stylu wykonawczym. Współpracują z artystami w kraju i za granicą, m.in. Adrianem Sherwoodem, Krzysztofem Ścierańskim, Voo Voo, Włodzimierzem Kiniorskim oraz jamajskim zespołem reggae – Twinkle Brothers, z którym w 2008 wydali album Songs of Glory/Pieśni Chwały. Autorami muzyki i tekstów są Krzysztof Trebunia-Tutka i Norman Grant.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus