Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 19 października 2018 Imieniny: Piotra, Ziemowita, Ferdynanda Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 11 °C | ciśnienie: 1021 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 9 km/h północno-wschodni

Przed nami Sylwester Marzeń z Dwójką

Grudzień zawitał, wielkimi krokami zbliżamy się ku końcowi roku, a co za tym? Sylwestrowa Noc, przez wielu niecierpliwie wyczekiwany czas hucznych zabaw i bali, toastów, sztucznych ogni i petard. Podczas zabawy sylwestrowej najważniejsza jest wyśmienita muzyka i tej z pewnością pod Giewontem nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy na SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ na Rówień Krupową w Zakopanem. Będzie to wyjątkowa impreza na kilkadziesiąt tysięcy osób. Start 31 grudnia o godzinie 20:00!

Udostępnij

Przed nami Sylwester Marzeń z Dwójką
Sylwester Marzeń z Dwójką - logo

Na tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką będziemy tańczyć przy hitach, które zabrzmią na wielu tanecznych parkietach. Z jedną ważną różnicą – na imprezie TVP największe przeboje wykonają oryginalni wykonawcy z zagranicy! Thomas Anders z Modern Talking zaśpiewa swoje największe przeboje, m. in.: "You're My Heart, You're My Soul", "Brother Louie" czy "Cheri Cheri Lady". Wystąpi także legendarny Limahl, którego plakaty wisiały w domu każdej nastolatki w latach osiemdziesiątych z przebojami: "Never ending story" czy "Too shy". Do hitów, które nigdy nie przeminą niewątpliwie należy "One way ticket" zespołu Eruption, który również zabrzmi pod Giewontem. Listę artystów z zagranicy uzupełnią propozycje z najnowszych notowań list przebojów. Duet Filatov&Karas stworzył jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w europejskich stacjach radiowych: "Time wan`t wait". Ten przebój zabrzmi w sylwestrową noc, a wykonawcy zaśpiewają także "Don't be so shy" czy "Tell it to my heart". Do tego zestawu zagranicznych gwiazd należy dodać Uniting Nations i ich wielkie hity "Ai No Corrida" czy "Out of touch". Miłośnicy tanecznych rytmów z pewnością będą zadowoleni! Na zakopiańskiej scenie nie może zabraknąć także największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Maryla Rodowicz niewątpliwie zaskoczy niekonwencjonalnymi duetami i aranżacjami muzycznymi swoich największych hitów. Z kim tym razem zaśpiewa? To będzie wielka niespodzianka. Możemy jedynie zdradzić, że w jednym z wyjść zobaczymy ją w towarzystwie cygańskich muzyków z Macedonii Dżambo Orchestra – Macedonia oraz z Teatrem Terno. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką nie zabraknie największego tegorocznego przeboju z Zakopanem w nazwie. "Miłość w Zakopanem" Sławomira & Kajry to piosenka bijąca największe rekordy popularności. Sławomira oczywiście zobaczymy na zakopiańskiej scenie nie raz, a góralski klimat zadba również "Zakopower". Ich największe przeboje wprowadzą wszystkich widzów w podhalański klimat i sprawią, że nawet przed telewizorami poczujemy się jak pod Giewontem. Usłyszymy ponadto: Anię Dąbrowską, Krzysztofa Cugowskiego, Margaret, Michała Szpaka, Urszulę, Red Lips, Bolter, Rafała Brzozowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Norbiego, Gromee, Wandę i Bandę, Kombi, Anię Wyszkoni oraz największe gwiazdy disco polo: Zenona Martyniuka i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba także Pszona Band. Kto będzie największą gwiazdą imprezy sylwestrowej pod Giewontem…. tego jeszcze niestety nie możemy ujawnić. Imprezę w Zakopanem poprowadzą Barbara Kurdej Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski, Izabela Krzan oraz Adam Zdrójkowski. W wyjątkowej roli widzowie zobaczą także Norbiego. O choreografię zadba Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze. Reżyserem widowiska będzie Konrad Smuga.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus