Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 19 października 2018 Imieniny: Piotra, Ziemowita, Ferdynanda Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 11 °C | ciśnienie: 1021 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 9 km/h północno-wschodni

Andrzejki w Gorącym Potoku

Nie trzeba znać żadnego Andrzeja, żeby świętować jego imieniny! To tradycyjnie jedna z ostatnich okazji, by oddać się hucznym zabawom przed rozpoczęciem Adwentu. Zarówno turyści jak i mieszkańcy regionu z pewnością nie będą się nudzić. Zapraszamy do Gorącego Potoku na Andrzejkową zabawę już w sobotę, 25 listopada br.

Udostępnij

Andrzejki w Gorącym Potoku
Andrzejki w Gorącym Potoku - plakat

Zainteresowani zabawą Andrzejkową w Gorącym Potoku będą mieli do wyboru dwie opcje. Tych którzy wolą bawić się na sucho zapraszamy na gorący Bal Andrzejkowy, a tych którzy lubią gorącą wodę na Zabawę Andrzejkową w kolorowych wodach termalnych! Andrzejki w wodzie: (60zł) Wstęp do strefy basenowej, Zabawa w wodzie przy muzyce od godziny 19:00- 24.00, Pokaz iluzji – Iluzjonista Paweł Szreter Pokaz laserowy Bal Andrzejkowy w restauracji BEEF MASTER z gorącymi tańcami i muzyką na żywo: (149zł) Zabawa przy muzyce na żywo od godziny 19:00, zespół „FEROMONY” 2 posiłki gorące + przystawka + deser, Stół szwedzki (zimna płyta) Wódka czysta bez limitu, Kawa, herbata, napoje zimne- bez limitu, Możliwość skorzystania z wód termalnych do godz. 24.00 Pokaz iluzji scenicznej + iluzja przy stolikach – Iluzjonista Paweł Szreter Pokaz laserowy.

Źródło: goracypotok.pl

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus