Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: środa 18 lipca 2018 Imieniny: Kamila, Szymona, Emiliana Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 13 18 ďż˝C | ciśnienie: 1006 hPa warunki biometeorologiczne niekorzystne wiatr: 11 km/h zachodni

Spektakl dla dzieci "Idziemy po skarb" u Witkacego

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 3-go roku życia do Teatru Witkacego w Zakopanem, gdzie we wtorek, 28 listopada o godzinie 9:00 i 11:00 odbędzie się gościnny spektakl dla najmłodszych "Idziemy po skarb" wg. bajek Janoscha w wykonaniu Opolskiego Teatru Lalki i Aktora.

Udostępnij

Spektakl dla dzieci
Spektakl dla dzieci "Idziemy po skarb", fot.zr.www.witkacy.pl

Sztuka zrealizowana jest w konwencji teatru lalkowego – parawanowego z nowoczesnymi formami lalek muppetowych. Ukochani przez dzieci na całym świecie, Miś i Tygrysek, bohaterowie niezliczonych książek znakomitego, współczesnego niemieckiego pisarza śląskiego pochodzenia – Janoscha (Horsta Eckerta), przybywają z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora! Ireneusz Maciejewski – reżyser znany ze swoich przezabawnych i niezwykle kolorowych przedstawień – prezentuje ich pocieszne wyczyny w przedstawieniu „Idziemy po skarb”. Zabawne przygody Misia i Tygryska, którzy zapragnęli się wzbogacić przez odnalezienie ogromnego skarbu („dużo złota i pieniędzy”), realizatorzy opowiadają w konwencji teatru lalkowego – rozśpiewanego i kolorowego. To naprawdę wyjątkowa okazja, by w naszym Teatrze zobaczyć przedstawienie łączące najświetniejsze tradycje lalkowego teatru parawanowego, z nowoczesnymi formami lalek muppetowych. Docenią je wszyscy, którzy lubią mądre i ciekawe historie, opowiadane przez lalki. Przedstawienie o Misiu i Tygrysku pełne ciepła, humoru i radości, jest wspaniałą, teatralną przygodą dla najmłodszych widzów. To także lekcja dla wszystkich – przypominającą, że o największych wartościach, takie jak przyjaźń, miłość i rodzina, tak łatwo zapomnieć w pędzie do realizacji złudnych pragnień. Rezerwacje pod nr tel. 18 20 00 660 w.27 w godz. 8:oo - 14:oo lub na abc@witkacy.pl a także pod nr tel. 600 00 15 14 (wtorek - sobota) w godz. 10:oo - 14:oo.

Źródło: www.witkacy.pl

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus