Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 20 kwietnia 2018 Imieniny: Czesława, Agnieszki Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 5 20 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 10 km/h północno-wschodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Kino którego szukasz: The Square

opr.KP

Tym razem w ramach projektu "Kino, którego szukasz" w Kinie Sokół w Zakopanem, już jutro, 12 października br. o godz. 19:00 rozpocznie się projekcja filmu pt. The Square. Jest to komedia z 2017 w reżyserii Rubena Ostlunda. Film "The Square" to tegoroczny kandydat Szwecji do Oscara.

Udostępnij

Kino którego szukasz: The Square

Kino, którego szukasz jest to cykl specjalnych, jednorazowych pokazów, filmów wybranych i wyselekcjonowanych dla zakopiańskiej publiczności przez Elę Krzemińską-Owczarz - projektantkę mody, miłośniczkę filmu i stałą bywalczynię festiwali filmowych. Pokazy filmów odbywają się raz w miesiącu, w wybrany czwartek o godz. 19:00, w okresie od marca do czerwca oraz od września do grudnia. Przed każdym filmem zapraszamy na ciekawe wprowadzenie do tematyki poruszanej w filmie. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Zakopane bilet kosztuje 10 zł. Film opowiada historię rozwiedzionego dyrektora muzeum sztuki nowoczesnej, który stanie przed wielkim wyzwaniem podczas przygotowań do premiery najnowszej instalacji artystycznej.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus