Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: czwartek 19 kwietnia 2018 Imieniny: Leona, Adolfa, Włodzimierza Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 18 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 13 km/h północno-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

XVI Dzień Pstrąga w ramach XVI Tatrzańskich Wici

Opr. KP

Przed nami kolejna impreza w ramach tegorocznych XVI Tatrzańskich Wici. Już w najbliższą sobotę, 8 lipca br. odbędzie się w Białym Dunajcu tradycyjny "Dzień Pstrąga". Jest to sztandarowa białodunajecka impreza wędkarsko-gastronomiczno-kulturalna włączona w cykl "Tatrzańskich Wici" od wielu lat. Jednym z charakterystycznych elementów tego dnia jest konkurs na najlepszą potrawę z pstrąga.

Udostępnij

XVI Dzień Pstrąga w ramach XVI Tatrzańskich Wici
XVI Dzień Pstrąga - plakat

Organizowany po raz szesnasty "Dzień Pstrąga" nawiązuje nazwą i tematem do herbu Białego Dunajca, przedstawiającego srebrną rybę na błękitnym polu, a głównymi jego punktami są konkursy wędkarski i kulinarny. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się umiejętnością gotowania w naturze, wykorzystując grille i ogniska, bez profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego! Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów gotowania, zawodowych kucharzy, restauracje i karczmy, pensjonaty, koła gospodyń, blogerów kulinarnych – słowem wszystkich, którzy lubią i potrafią kucharzyć. Program: 8.30 Zapisy zawodników do konkursu wędkarskiego 9.30 Odprawa zawodników w konkursie wędkarskim 10.00 Początek konkursu wędkarskiego 15.00 Przywitanie gości, uroczyste rozpalenie watry, początek konkursu na najlepsza potrawę z pstrąga na ogniu 15.15 Koncert Bartosza Czamańskiego 16.00 Koncert Martyny Kasprzyckiej z zespołem 17.15 Koncert muzyki Piotra Polaka oraz uczniów szkółki muzycznej przy GOK 17.45 Ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego i wędkarskiego - wręczenie nagród 18.00 Występ zespołu "Mali Holni" z Sierockiego 18.30 Występ zespołów "Ramonek" i "Fantazery" z Białorusi 19.15 Prezentacja kandydatek do tytułu Nośwarniyjsyj Górolecki 20:30 Koncert zespołu Holeviaters 21.30 Dyskoteka. Imprezy odbędą się na placu obok boiska sportowego przy ul. Kościuszki.

Źródło: bialydunajec.com.pl

  • XVI Dzień Pstrąga w ramach XVI Tatrzańskich Wici
<< | >>

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus