Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Zwariować ze szczęścia, czyli Kino, którego szukasz

Opr. KP

Tym razem w ramach projektu "Kino, którego szukasz" w Kinie Sokół w Zakopanem, już w czwartek, 22 maja br. o godz. 19:00 rozpocznie się projekcja filmu pt. Zwariować ze szczęścia. Jest to zabawna i szalona tragikomedia w reżyserii Paola Virzi, opowiadająca o kobiecej solidarności i przyjaźni, o ludziach, którzy nie dają sobie rady ze sobą, ale też mają swoje tęsknoty.

Udostępnij

Zwariować ze szczęścia, czyli Kino, którego szukasz
Zwariować ze szczęścia, czyli Kino, którego szukasz - plakat

Kino, którego szukasz jest to cykl specjalnych, jednorazowych pokazów, filmów wybranych i wyselekcjonowanych dla zakopiańskiej publiczności przez Elę Krzemińską-Owczarz - projektantkę mody, miłośniczkę filmu i stałą bywalczynię festiwali filmowych. Pokazy filmów odbywają się raz w miesiącu, w wybrany czwartek o godz. 19:00, w okresie od marca do czerwca oraz od września do grudnia. Przed każdym filmem zapraszamy na ciekawe wprowadzenie do tematyki poruszanej w filmie. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Zakopane bilet kosztuje 10 zł.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus