Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Kolejne spotkanie w ramach akcji "Klub Zdrowia"

opr. KP

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym przez Klub Zdrowia w Zakopanem. Spotkanie odbędzie się już 10 czerwca br. o godzinie 16:00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Łukaszówki 4a. Tematem najbliższego spotkania będzie - depresja. Jak jej uniknąć? Jak sobie z nią poradzić? Na te i wiele innych pytań odpowie Izabela Lewosińska - pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień.

Udostępnij

Kolejne spotkanie w ramach akcji
Klub Zdrowia - logo

Klub Zdrowia jest to projekt, którego celem jest edukacja prozdrowotna społeczeństwa. Organizatorzy mają na celu pomóc ludziom w utrzymywaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym. Podczas spotkań poruszane będą tematy takie jak: jak się leczyć by być zdrowym, lecznicze właściwości natury oraz wpływ stresu na zdrowie. Każde ze spotkań składać będzie się z dwóch części: teoretycznej - wykład prowadzony przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w omawianej dziedzinie, oraz praktycznej - czyli degustacja zdrowych potraw z możliwością uzyskania przepisu, konsultacje, wymiana doświadczeń, możliwość wypożyczenia literatury. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Źródło: www.facebook.com/klubzdrowiazakopane

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus