Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Akcja Czyste Tatry zbliża się wielkimi krokami

Opr.KP

Przed nami kolejna edycja akcji "Czyste Tatry". W dniach od 30 czerwca do 1 lipca 2017, już po raz szósty, rusza ogólnopolska akcja sprzątania gór, organizowana przez Stowarzyszenie Czysta Polska. Przedsięwzięcie ma na celu nie tylko posprzątanie gór z pozostawionych przez turystów śmieci, ale również podniesienie świadomości ekologicznej Polaków. Sprawmy, by Tatry znów były czyste!

Udostępnij

Akcja Czyste Tatry zbliża się wielkimi krokami

Już w pierwszy lipcowy weekend w ramach akcji "Czyste Tatry 2017" ambasadorzy, partnerzy, goście i wolontariusze akcji wyruszą ponownie na tatrzańskie szlaki, by oczyścić je ze śmieci i zachęcić do współpracy turystów w ramach ekologicznej edukacji. Na stronie "Czystych Tatr" ( http://www.czystetatry.pl/o-akcji/rejestracja/) wszyscy chętni mogą zgłaszać swój udział w projekcie. Trwa proces rejestracji uczestników, którego można dokonać za pośrednictwem strony www.czystetatry.pl. Wszyscy wolontariusze otrzymają darmowe miejsce namiotowe, a także pakiet prezentów od partnerów akcji. Rejestracja pozwoli także na bezpłatne wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus