Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Akademia Pana Kleksa w Teatrze Witkacego

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od pięciu lat do Teatru m. St. I. Witkiewicza w Zakopanem, gdzie już 4 kwietnia (wtorek) o godzinie 9:00 i 11:30 odbędzie się spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Maska z Rzeszowa.

Udostępnij

Akademia Pana Kleksa w Teatrze Witkacego
Akademia Pana Kleksa w Teatrze Witkacego, fot.zr. http://www.zakopane.eu/

Spektakl familijny, opowiadający o niezwykłej szkole Ambrożego Kleksa, w której nauka jest przyjemnością i niesamowitą przygodą. Kolorowy i roztańczony musical będzie niezapomnianą podróżą do świata wyobraźni... Akademia pana Kleksa to magiczna szkoła dla chłopców, znajdująca się na końcu ulicy Czekoladowej. Już z daleka widać jej ogromny, trzypiętrowy budynek z czerwonej cegły. Szkoła położona jest w ogromnym parku, w którym ukryto przejścia do wszystkich znanych baśni. Odwiedzenie świata wymyślonego przez braci Grimm czy Andersena jest tam tak samo proste i zwyczajne, jak pójście po bułki do sklepu po drugiej stronie ulicy. Jest tylko jedna trudność - aby znaleźć się w Akademii trzeba być chłopcem, którego imię zaczyna się na A. Bilety: 16 zł ( dla grup), 18 zł indywidualny Opiekun 1 zł (na każdą dziesiątkę uczniów przypada jeden bilet dla opiekuna) Serdecznie zapraszamy !

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus