Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Aplikacja PKL Kasprowy Wierch

Opr. KP

Aplikacja PKL Kasprowy Wierch to przewodnik na smartfona po Kasprowym Wierchu, który został nominowany do Mobile Trends Awards, czyli do prestiżowej nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych. Aplikacja zdobyła I miejsce w konkursie w kategorii Podróże i turystyka.

Udostępnij

Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
Aplikacja PKL Kasprowy Wierch - zrzut ekranu

Aplikacja PKL Kasprowy Wierch doceniona została między innymi za innowacyjność pomysłu i jakość realizacji przewodnika na smartfona po Kasprowym Wierchu, a także jego odbiór przez użytkowników. Aplikacja skierowana jest do osób, które szukają dobrego przewodnika po okolicach szczytu, pozwalającego urozmaicić wycieczki i lepiej poznać region. Mobilny przewodnik PKL Kasprowy Wierch pomaga zaplanować i urozmaicić piesze wycieczki. Użytkownicy mają do dyspozycji dziewięć zróżnicowanych tras pieszych, na krótsze i dłuższe wędrówki: z Kuźnic lub Brzezin, przez Dolinę Gąsienicową, Myślenickie Turnie lub Kopę Kondracką. Wyboru trasy można dokonać również na podstawie czasu, który chcemy poświęcić na wędrówkę i kondycji. Wbudowany GPS umożliwia użytkownikowi śledzenie na mapie swojego dokładnego położenia. Ponad to funkcja AR (augmented reality - rozszerzona rzeczywistość) pozwala zobaczyć jak mijane miejsca wyglądały osiemdziesiąt lat temu, gdy turystyka w Tatrach dopiero zaczynała się rozwijać. Aplikacja zawsze posiada aktualną bazę informacji o działaniu kolei linowej i infrastruktury turystycznej oraz prognozę pogody w górach. Dla osób wybierających się w Tatry po raz pierwszy zaplanowano kilka krótkich artykułów na temat dobrego przygotowania do wycieczki oraz odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania w wysokich górach. Aplikacja działa również w trybie offline. Połączenie z internetem jest wymagane jedynie do zainstalowania i aktualizacji.

  • Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
  • Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
  • Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
  • Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
  • Aplikacja PKL Kasprowy Wierch
<< | >>

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus