Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

III Zakopiański Duathlon Zimowy

Opr. KP

W zdrowym ciele zdrowy duch! Już w niedzielę, 5 marca serdecznie zapraszamy do udziału w III Zakopiańskim Duathlonie Zimowym. Zawodnicy będą mieli do pokonania 5 km na nartach biegowych stylem klasycznym oraz 5 km biegu przełajowego. Start o godzinie 10:00.

Udostępnij

III Zakopiański Duathlon Zimowy
III Zakopiański Duathlon Zimowy - plakat

Cel zawodów jest między innymi promowanie aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego, Powiatu Tatrzańskiego oraz turystów. Ponad to zawody mają na celu promowanie atrakcyjnych miejsc na terenie miasta Zakopane i Powiatu Tatrzańskiego. Zasady rozgrywania biegu: Narciarstwo biegowe - styl klasyczny - start wspólny. Po przebiegnięciu 5 km na nartach biegowych zawodnik dobiega do strefy zmian (przed wejściem do strefy ma obowiązek zdjęcia nart), w strefie zmian zmienia obuwie do nart biegowych na obuwie do biegów przełajowych i wyrusza na trasę biegu terenowego o długości 5 km. Program zawodów: 8.30 - 9.45 - zapisy i wydawanie numerów startowych 10.00 - start biegu 12.00 - dekoracja zwycięzców Zgłoszenia do udziału w biegu można dokonać na stronie: http://www.zawodysportowe.info/mosir/szablon_rejestracja.php?ino1=181&ino2=71.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus