Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 27 maja 2018 Imieniny: Jana, Juliusza, Juliana Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 9 22 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 5 km/h północno-wschodni

Nosalowy Unplugged - koncert zespołu Ira

opr.KP

Już w najbliższą sobotę, 18 lutego o godzinie 20:00 zapraszamy na występ zespołu Ira. Jest to trzeci koncert w ramach feryjnego cyklu koncertów - Nosalowy Unplugged, które odbywają się w Centrum Kongresowym GERLACH w Nosalowym Dworze Resort & SPA w Zakopanem.

Udostępnij

Nosalowy Unplugged - koncert zespołu Ira
Nosalowy Unplugged - plakat

Cykl koncertów unplugged to muzyczne wydarzenie na najwyższym poziomie. Przez całe ferie w Nosalowym Dworze Resort & Spa występują gwiazdy polskiej muzyki: w wersji unplugged, w największej sali koncertowej na Podhalu. Zapraszamy na kolejny koncert. IRA to zespół rockowy, którego zdecydowaną siłą są koncerty. Charakterystyczny wokal, dynamiczne brzmienia i doświadczenie sceniczne - to składowe sukcesu grupy. Wydana przez grupę w 2009 roku płyta "9" uzyskała status złotej. W 2010 roku zespół odniósł niebywały sukces na Festiwalu w Opolu. Wejście na koncert w cenie 60 zł od osoby do nabycia w Nosalowym Dworze. Kolejny, ostatni już koncert w ramach cyklu unplugged odbędzie się już 24 lutego br. Na scenie wystąpi zespół PERFECT.

Źródło: http://www.nosalowy-dwor.eu/nosalowy-unplugged-wydarzenia

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus