Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: niedziela 27 maja 2018 Imieniny: Jana, Juliusza, Juliana Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 9 22 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 5 km/h północno-wschodni

Akcja Razem dla Andrzeja Brandstattera

opr.KP

Akcja "Razem dla Andrzeja Brandstattera" organizowana jest, by pomóc artyście w ciężkiej chorobie, której następstwem jest kosztowna rehabilitacja. Serdecznie zapraszamy na dwa koncerty charytatywne. Jeden z nich, pierwszy odbędzie już w sobotę, 18 lutego br. o godzinie 16:00.

Udostępnij

Akcja Razem dla Andrzeja Brandstattera
Akcja Razem dla Andrzeja Brandstattera - plakat

Andrzej Brandstatter oraz jego działalność są wszystkim bardzo dobrze znane. Jest to pieśniarz, tancerz i autor tekstów. Andrzej Brandstatter jest twórcą zespołów Krywań i Hawrań, z którymi wytańczył i wyśpiewał wiele nagród na festiwalach. Już w Hotelu Rezydencja II Nosalowy Dwór w Zakopanem odbędzie się pierwszy z dwóch koncertów charytatywnych. Tego dnia na scenie wystąpią między innymi zespół Zakopower, Megitza, Martyna Kasprzycka z zespołem. Bilety w cenie 50 zł od osoby. Drugi koncert odbędzie się w niedzielę, 19 lutego o godzinie 19:00, również w Hotelu Rezydencja II Nosalowy Dwór w Zakopanem. Wystąpią: Adam Sztaba z zespołem, Halina Frąckowiak, Kasia Wilk, Igor Herbut, Adam Krylik, Basia Gąsienia-Giewont, Agnieszka Przekupień, Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod batutą Agnieszki Kreiner , Trebunie-Tutki , Siwy Dym, Gronicki , Turnioki , Hajlandery z dziećmi z Fundacji ProArtis. Bilety na koncert do nabycia w Zakopiańskim Centrum Kultury, przy ul. Kościeliskiej 7, Kasprusie 35a lub w Nosalowym Dworze Resort & SPA, ul. Balzera 21d w cenie 80zł od osoby.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus