Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: piątek 20 kwietnia 2018 Imieniny: Czesława, Agnieszki Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 5 20 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 10 km/h północno-wschodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników - ruszyły zapisy!

Opr. KP

Przed nami kolejna, tym razem już czwarta edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników - zawodów dla wszystkich żądnych rywalizacji w atmosferze góralskich legend. W biegu mogą brać udział profesjonaliści, jak i amatorzy. Już 24 lutego 2017 reku miłośnicy biegówek, będą mieli okazję by wykazać się umiejętnościami, a przede wszystkim by walczyć o zwycięstwo i chwałę wśród zbójeckiej braci.

Udostępnij

4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników - ruszyły zapisy!
4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników - plakat

Zawodnicy pokonają specjalnie zaprojektowaną, ponad 8-kilometrową trasę, bogatą w podejścia, zjazdy i przeszkody. Nie będą to trudne przeprawy, a raczej momenty, w których odrobina sprytu i sprawności może pomóc w zdobyciu przewagi. Na stronie www.redbull.pl/biegzbojnikow ruszyła rejestracja do startu w zbójeckim biegu narciarskim na szczyt Jankulakowskiego Wierchu. W zawodach Red Bull Bieg Zbójników, które odbędą się 25 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, mogą wziąć udział wszyscy - profesjonaliści, amatorzy, a także zupełni nowicjusze. W ubiegłym roku najstarszy zawodnik, który podjął zimowe wyzwanie miał 66 lat, do mety dotarły także osoby, które zaledwie dzień wcześniej założyły biegówki na nogi!

Źródło: NULL

  • 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników - ruszyły zapisy!
<< | >>

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus