Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: poniedziałek 18 czerwca 2018 Imieniny: Marka, Elżbiety, Amandy Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 11 19 ďż˝C | ciśnienie: 1018 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 14 km/h północno-wschodni

Wycieczka skitourowa dla dzieci

Opr. KP

W ramach obchodów 6. edycji World Snow Day (Światowego Dnia Śniegu) w Zakopanem, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 12 roku życia, jeżdżące na nartach, do rozpoczęcia swojej przygody na nartach skitourowych. Warto spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie. Wycieczka skitourowa dla dzieci jest bezpłatna i odbędzie już w najbliższą sobotę, 14 stycznie br. o godzinie 10:00. Start z Kuźnic - Yurta Ski Touring Test Cener - miejsce docelowe - Hala Kondratowa.

Udostępnij

Wycieczka skitourowa dla dzieci
Wycieczka skitourowa dla dzieci

Sobotnią wycieczkę poprowadzi Monika Strojny - opiekun Grupy Młodzieżowej PZA w Narciarstwie Wysokogórskim, oraz Jakub Adamczyk - przewodnik tatrzański i lekarz. Chętne soby, które nie posiadają własnego sprzętu nie muszę się o nic martwic, w dobraniu odpowiedniego dla każdego dziecka sprzętu pomoże wypożyczalnia Yurta Ski Touring Test Cener. W ramach programu wycieczki skitourowej grupa odwiedzi Centrum Lawinowe na Kalatówkach, gdzie uczestnicy wezmą udział w krótkich szkoleniu lawinowym. Udział swój można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: tis4@zakopane.eu do czwartku, 12 stycznia br. - z dopiskiem: Wycieczka skitourowa oraz imieniem i nazwiskiem dziecka w tytule, oraz rozmiar buta i wzrost dziecka w treści maila. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Źródło: www.facebook.com/World-Snow-Day-Zakopane

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus