Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: czwartek 19 kwietnia 2018 Imieniny: Leona, Adolfa, Włodzimierza Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 18 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 13 km/h północno-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

Snowboardowy Easter Jam już w sobotę

Opr. Kasia Palacz

Już w najbliższą sobotę, 12 marca br. zapraszamy na ósmą edycję "Easter Jam", która odbędzie się w Burton Snowpark na Kotelnicy Białczańskiej. Tego wydarzenia żaden snowboardzista nie może przegapić! Start o godzinie 11:00.

Udostępnij

Snowboardowy Easter Jam już w sobotę
Snowboardowy Easter Jam - plakat

Największy w Polsce Jam Snowboardowy "Easter Jam" w Białce Tatrzańskiej z roku na rok przyciąga masę snowboardzistów nie tylko z Polski ale i ze Słowacji i Czech. Podczas Jam Session, każdy będzie miał szansę zgarnąć jedną z kilkudziesięciu nagród od Burton Polska, który wspiera "Easter Jam" od pierwszej jego edycji. Główną ideą tego wydarzenia nie jest jednak rywalizacja, a możliwość wspólnej jazdy w dobrym towarzystwie, w najlepszym parku w Polsce. Dla wszystkich uczestników Easter Jam promocyjny karnet 6-godzinny w cenie 40 zł + kaucja. Wystarczy wysłać maila na adres: lukasz@snowunit.pl do piątku tj. 11 marzec do godziny 15.00 i odebrać karnet w sobotę w kasach pod karczmą Kotelnica (od godziny 9:30)

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus