Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: poniedziałek 18 czerwca 2018 Imieniny: Marka, Elżbiety, Amandy Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 11 19 ďż˝C | ciśnienie: 1018 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 14 km/h północno-wschodni

Ostatnia Góralska Sobota na Gubałówce

Opr. Kasia Palacz

Przez cały luty na szczycie Gubałówki w każdą środę i sobotę odbywały się magiczne i góralskie imprezy. Jutro wypada ostatnia sobota lutego, a co za tym idzie ostatnia sobota ferii, czyli ostatnia okazja by wziąć udział w Góralskiej Sobocie!

Udostępnij

Ostatnia Góralska Sobota na Gubałówce
Ostatnia Góralska Sobota na Gubałówce - plakat

Program Góralskiej Soboty: - ICE SHOW - pokaz rzeźbienia w lodzie z muzyką i światłem! - 13:15 - 16:15 Harnasiowe próby i pasowanie na zbójników - góralskie zabawy i konkursy dla najmłodszych i nie tylko! - 15:00 - 16:30 na żywo grać będzie dla Was KAPELA GÓRALSKA - przy ognisku nauka tańca z góralami - nasza fotobudka pozwoli Wam zachować w pamięci wspaniałą zabawę na Gubałówce Gościem specjalnym będą tancerze zespołu Patman Crew uczestnicy tegorocznej edycji "Britain's Got Talent", dwukrotni finaliści "Mam Talent!" telewizji TVN, Mistrzowie Świata w Tańcu (2013) a zarazem finaliści "Got to dance" telewizji Polsat (2012).

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus