Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: sobota 26 maja 2018 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 10 20 ďż˝C | ciśnienie: 1020 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 6 km/h południowo-wschodni

Zakopane jako miasto sztuki nowoczesnej

Opr. Kasia Palacz

Już w najbliższą sobotę, 13 lutego br. o godzinie 12:00 zapraszamy na spacer po Zakopanem jako mieście sztuki nowoczesnej. Uczestników oprowadzi historyczka sztuki Anna Batko. Zapraszamy do udziału.

Udostępnij

Zakopane jako miasto sztuki nowoczesnej
Zakopane jako miasto sztuki nowoczesnej - plakat

W zeszłym roku w ramach programu "Otoczenie. Wokół Władysława Hasiora" przeprowadzona została inwentaryzacja zakopiańskiej sztuki w przestrzeniach publicznych, która sfinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwa Małopolskiego. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce, która pokaże miasto Zakopane z troszkę innej strony niż jest nam dotychczas znane. Podczas spaceru możliwe będzie odkrycie uroków miasta, które zakryte są reklamą, jednocześnie zachęci do uważnego przyglądania się najbliższemu otoczeniu. Start wycieczki spod Galerii Władysława Hasiora (filii Muzeum Tatrzańskiego), która się mieści na ul. Jagiellońskiej 18b. Udział bezpłatny!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus