Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: poniedziałek 18 czerwca 2018 Imieniny: Marka, Elżbiety, Amandy Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 11 19 ďż˝C | ciśnienie: 1018 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 14 km/h północno-wschodni

Red Bull Zjazd na Krechę na Polanie Szymoszkowej

Opr. Kasia Palacz

Dobra wiadomość dla miłośników prędkości i dobrej zabawy! Już w najbliższą sobotę, 13 lutego br. na stoku narciarskim na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem rozegrany zostanie czwarty przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Tym razem będzie to już ostatnia w tym roku szansa, by sięgnąć po tytuł najszybszego narciarza i snowboardzisty.

Udostępnij

Red Bull Zjazd na Krechę na Polanie Szymoszkowej
Red Bull Content Pool Red Bull Zjazd Na Krechę Zakopane fot. M Kin

Do udziału zawodach zarejestrować można się na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku, 12 lutego do godziny 9:00. Start pierwszych przejazdów eliminacyjnych rozpocznie się o godzinie 18:30. Zapowiada się niezwykle widowiskowa rywalizacja, gdyż na liście startowej już teraz znaleźć można nazwiska triumfatorów poprzednich etapów. Wśród zawodników pojawią się między innymi Michal Bekes, który w tym sezonie już dwukrotnie stawał na podium oraz Katarzyna Szymańska - zwyciężczyni z ubiegłorocznego przystanku w Zieleńcu i trzecia snowboardzistka w Szczyrku.

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus