Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: poniedziałek 18 czerwca 2018 Imieniny: Marka, Elżbiety, Amandy Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 11 19 ďż˝C | ciśnienie: 1018 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 14 km/h północno-wschodni

Ceneostoki - baw się zimą z Ceneo.pl

Opr. Kasia Palacz

Już w najbliższy weekend, 13 i 14 lutego br. zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, wszystkich miłośników sportów zimowych do udziału w Ceneostokach 2016. Jest to wydarzenie organizowane przez portal Ceneo.pl. Na wszystkich uczestników czekają wyjątkowe atrakcje i najlepsza zabawa pod słońcem!

Udostępnij

Ceneostoki - baw się zimą z Ceneo.pl
Ceneostoki w Białce Tatrzańskiej - plakat

Ceneostoki startują już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej. Jednak nie na tym koniec! Zabawa kontynuowana będzie w dniach 20-21 lutego w Zakopanem, a cykl imprez zakończymy w ostatni weekend 27-28 lutego w Zieleńcu. Dla uczestników przygotowano mnóstwo ciekawych atrakcji w tym: strefa relaksu z gorącą herbatą, test na refleks Blink, gry i zabawy zręcznościowe, tor curlingowy, fotobudka, najnowsze hity muzyczne oraz wiele konkursów z nagrodami. Dla początkujących narciarzy ekipa Ceneostoków przygotowała również darmowe lekcje jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami. Jak wziąć udział w Ceneostokach? Wystarczy zainstalować w swoim smartfonie aplikację mobilną serwisu zakupowego Ceneo.pl i pokazać ją jednej z przechadzających się w okolicach stoku hostess. Program imprezy 10:00 Start imprezy 10:30 Rozgrzewka narciarska 11:00 Lekcja narciarstwa z instruktorami 11:30 Rozgrzewka narciarska 12:00 Lekcja narciarstwa z instruktorami 14:30 Rozgrzewka narciarska 15:00 Lekcja narciarstwa z instruktorami 16:00 Apres ski - zabawa przy muzyce Serdecznie zapraszamy. Zapowiada się niezła zabawa!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus