Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: środa 17 października 2018 Imieniny: Wiktora, Małgorzaty, Lucyny Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 5 18 °C | ciśnienie: 1021 hPa warunki biometeorologiczne obojętne wiatr: 5 km/h południowo-zachodni

Festiwal muzyki elektronicznej po raz pierwszy w Zakopanem!

Opr. Kasia Palacz

Długi weekend majowy na Podhalu zapowiada się atrakcyjnie. Turyści jak i mieszkańcy z pewnością nie będą się nudzić. Majówka zapowiada się muzycznie! W samym sercu Zakopanego, w dniach od 1 do 3 maja br. odbędzie się po raz pierwszy Festiwal muzyki elektronicznej SIKYIRA FEST 2015. Impreza odbędzie się w parku linowym Gugu pod skocznią przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Udostępnij

Festiwal muzyki elektronicznej po raz pierwszy w Zakopanem!
Festiwal muzyki elektronicznej SIKYIRA FEST 2015 - plakat

Piątek przywita nas Trance'owym brzmieniem. Na scenie zobaczymy DJów, którzy na co dzień wydają swoje utwory w najlepszych wytwórniach i prezentują sety na całym świecie. Kolejnego dnia usłyszymy "Big Room Is Possible". W niedzielę zapanuje House'owy klimat, który stworzą DJ'e z najlepszych klubów na Podhalu, a także innych polskich miast oraz sam neeVald - znany z audycji w RMF MAXXX. Bilety na festiwal do kupienia w dwóch wariantach: 1-dniowy: 20zł, 3-dniowy: 30zł. Dostępne: sikyira@gmail.com (przesyłka: 7zł), Sklep Muzyczny (Krupówki 9), Klub Vavavoom (ul. Kościuszki 10), GuGu Bar (ul. Piłsudskiego). Program festiwalu: Piątek - 1 maja 2015 r. - 14:00 do 22:00 - WE LOVE TRANCE ! Skytech ! 2basses Oen Bearen Ronald de Foe Alien in Transit Paradise Wolfek Sobota - 2 maja 2015 r. - 14:00 do 22:00- BIG ROOM IS POSSIBLE ! Andriy Khomitskyy ! Kamil Pankowski Kam Grosson Orquell ANC Stubrothers Niedziela - 3 maja 2015 r. - 14:00 do 22:00 - DAY WITH HOUSE ! neeVald ! Diabeł Pete Deyer Kip Kuba Lib Sugo Gatuzo Każdego dnia festiwalu (piątek, sobota, niedziela) odbędzie się afterparty w Kubie Vavavoom w Zakopanem, przy ul. Kościuszki. Z biletem, lub opaską wstęp na "afterparty" gratis!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus