Zakopane Hotel Helan
pogodaZakopane: czwartek 19 kwietnia 2018 Imieniny: Leona, Adolfa, Włodzimierza Apteka dyżurna: Zakopane, ul. Kamieniec 5, tel: 18 206 80 56

temp.: 4 18 ďż˝C | ciśnienie: 1027 hPa warunki biometeorologiczne korzystne wiatr: 13 km/h północno-zachodni

Uwaga: aktualne warunki narciarskie na stokach narciarskich w Zakopanem i okolicy!

I edycja 12h Slalom Maraton - Zakopane

Opr. Kasia Palacz

W niedzielę, 1 marca 2015 roku na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowych i niestandardowych zawodów "12h Slalom Maraton - Zakopane". Zawody mają na celu pozyskanie funduszy dla Fundacji Handicap-Zakopane na organizację całorocznych treningów i zawodów dla młodych sportowców niepełnosprawnych z naszego regionu.

Udostępnij

I edycja 12h Slalom Maraton - Zakopane
12h Slalom Maraton - Zakopane - plakat

Główny Sponsor Tauron Polska Energia wpłaci na rzecz Fundacji HANDICAP Zakopane kwotę 100 zł razy ilość kilometrów przejechanych w ciągu 12 godzin non-stop w 12h Slalom Maraton - Zakopane przez team Mistrzów Polski na rzecz Fundacji HANDICAP Zakopane. Rywalizacja będzie polegać na ustanowieniu Rekordu Polski, którym będzie maksymalny dystans w kilometrach przejechany na nartach po slalomie non-stop w ciągu 12 godzin przez drużynę. Pierwszą drużyną podejmującą wyzwanie będą Mistrzowie Polski, byli kadrowicze, reprezentanci Polski w narciarstwie alpejskim, na przestrzeni lat 60-tych do dzisiaj i z różnych regionów Polski. Z racji tego, iż jest to zupełnie nowa forma rywalizacji, ustanowiony rekord zostanie zgłoszony do księgi rekordów Guiness'a. Wszystkich mieszkańców oraz turystów spędzających ferie zimowe pod Giewontem zachęcamy do gorącego dopingu!

Wiadomości Zakopane RSS

comments powered by Disqus